Wykonujemy kompleksową dokumentację projektową dostosowaną do potrzeb inwestora oraz stopnia skomplikowania inwestycji.

Szczegółowa oferta przygotowywana jest indywidualnie na podstawie rozmowy z inwestorem, po przygotowaniu wstępnego planu inwestycji i analizie terenu opracowania.

Uzyskanie pozwolenia na budowę oraz późniejsza budowa obiektu są procesem przez który przechodzimy wspólnie z inwestorem, starając się za każdym razem zaproponować najlepsze rozwiązania dla danej inwestycji. W trakcie opracowywania projektu zapewniamy doradztwo zarówno w kwestiach formalno-prawnych jak i w kwestii doboru optymalnych rozwiązań technicznych. Przedstawiamy różne możliwości rozwiązania problemów projektowych w odniesieniu do wymogów inwestora i planowanego budżetu inwestycji.

Do projektowania podchodzimy w sposób całościowy mając na uwadze wygląd budynku, jego funkcjonalność, energooszczędność, bezpieczeństwo użytkowania jak również łatwość wykonania obiektu i ograniczenie kosztów budowy. Podczas projektowania staramy się wspólnie z inwestorem przepracować jak najwięcej potencjalnych problemów ponieważ po wykonaniu obiektu, ewentualne zmiany są bardzo kosztowne lub niemożliwe do wykonania.

Na podstawie dodatkowej umowy z inwestorem wykonujemy wszystkie czynności administracyjne związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Istniej możliwość zapewnienia kierowania budową poprzez członków naszego zespołu.

Oprócz projektów oferujemy również możliwość wykonania remontów generalnych, wraz z przebudową i rozbudową w systemie zaprojektuj i wybuduj.

Specjalizujemy się w szczególności w budynkach jednorodzinnych typu „kostka”.